نوشته ها


مصاحبه بانک پارسیان (اخبار و سوالات مصاحبه)

​​​​این صفحه اختصاص به اخبار، سوالات و تجربیات مصاحبه حضوری استخدام بانک پارسیان دارد. در قسمت دیدگاه ها، می توانید تجربیات خود را به اشتراک بگذارید و یا از تجارب دیگران در مصاحبه استخدام بانک پارسیان آگاه شوید.
ادامه مطلب

مصاحبه بانک پاسارگاد (اخبار و سوالات مصاحبه)

این صفحه اختصاص به اخبار، سوالات و تجربیات مصاحبه حضوری استخدام بانک پاسارگاد دارد. در قسمت دیدگاه ها، می توانید تجربیات خود را به اشتراک بگذارید و یا از تجارب دیگران در مصاحبه استخدام بانک پاسارگاد آگاه شوید.
ادامه مطلب

مصاحبه بانک ملی (اخبار و سوالات مصاحبه)

این صفحه اختصاص به اخبار، سوالات و تجربیات مصاحبه حضوری استخدام بانک ملی دارد. در قسمت دیدگاه ها، می توانید تجربیات خود را به اشتراک بگذارید و یا از تجارب دیگران در مصاحبه استخدام بانک ملی آگاه شوید.
ادامه مطلب

مصاحبه پست بانک (اخبار و سوالات مصاحبه)

این صفحه اختصاص به اخبار، سوالات و تجربیات مصاحبه حضوری استخدام پست بانک دارد. در قسمت دیدگاه‌ها، می توانید تجربیات خود را به اشتراک بگذارید و یا از تجارب دیگران در مصاحبه استخدام پست بانک آگاه شوید.
ادامه مطلب

استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران (اخبار و سوالات مصاحبه)

استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران (اخبار و سوالات مصاحبه)

این صفحه اختصاص به اخبار، سوالات و تجربیات مصاحبه حضوری استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران دارد. در قسمت دیدگاه‌ها، می توانید تجربیات خود را به اشتراک بگذارید و یا از تجارب دیگران در مصاحبه استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران آگاه شوید.
ادامه مطلب

استخدام بانک ملت (اخبار و سوالات مصاحبه)

استخدام بانک ملت (اخبار و سوالات مصاحبه)

این صفحه اختصاص به اخبار، سوالات و تجربیات مصاحبه حضوری استخدام بانک ملت دارد. در قسمت دیدگاه‌ها، می توانید تجربیات خود را به اشتراک بگذارید و یا از تجارب دیگران در مصاحبه استخدام بانک ملت آگاه شوید.
ادامه مطلب

عوامل موفقیت در مصاحبه تخصصی

عوامل موفقیت در مصاحبه تخصصی

در نوشته های قبل با فرایند استخدام و مصاحبه در بخش های دولتی و خصوصی و  نیز ارزیابی و نمره دهی در مصاحبه تخصصی آشنا شدید. حال می خواهیم راهکارها و به عبارتی رازهای موفقیت در  مصاحبه و نمایش یک تصویر عالی از خودتان  برای مصاحبه کننده را برای شما بیان کنیم. بر اساس تجربیات به شما می گویم عوامل موفقیت در مصاحبه شغلی بدین شرح است:
ادامه مطلب

ارزیابی و نمره دهی در مصاحبه تخصصی

ارزیابی و نمره دهی در مصاحبه تخصصی

شاید برای شما نیز این سوالات پیش آمده باشد که ارزیابی نهایی مصاحبه به چه صورتی است؟ نمره آزمون کتبی مهم تر است یا نمره مصاحبه؟ آیا نمره بالای آزمون جهت قبولی نهایی کافی است؟ آیا یک مصاحبه موفق می تواند کمبود نمره آزمون را جبران کند؟ در این نوشته با ارائه مثال هایی به تشریح فرایند ارزیابی مصاحبه پرداخته شده است و پاسخ مناسبی برای سوالات فوق داده شده است.
ادامه مطلب

مصاحبه تخصصی در بخش دولتی و خصوصی

مصاحبه تخصصی در بخش دولتی و خصوصی

در نوشته قبلی فرایند استخدام در بخشه های دولتی و خصوصی و بانکی برای شما تشریح شد. اکنون می خواهیم روند مصاحبه تخصصی را برای شما تشریح کنیم. مواردی که در اینجا گفته شده بر اساس تجربیات مصاحبه‌های استخدامی در آزمون های استخدامی سنوات اخیر است و به احتمال فراوان در استخدامی های اخیر نیز همین روند دنبال می شود. با این حال ممکن است در جزییات کار تفاوت‌هایی وجود داشته باشد اما کلیت کار همان است که در ادامه بیان شده است.
ادامه مطلب

تشریح فرایند استخدام در بخش دولتی و خصوصی

تشریح فرایند استخدام در بخش دولتی و خصوصی

جهت آگاهی بیشتر شما، به تشریح مراحل مختلف استخدام و تفاوت های آنها در بخشهای دولتی، خصوصی و بانکی پرداخته ایم. اطلاع از این موارد برای شما بسیار حائز اهمیت است و چراغ راه شما در ادامه مسیر خواهد بود. فرقی نمی کند برای مصاحبه چه شغلی و چه بخشی آماده می شوید. کل مطالب را برای تمام مصاحبه های پیش رویتان به دقت بخوانید و بکار بگیرید.
ادامه مطلب

درباره‌ی نویسنده
در حالی برای شما می‌نویسم که با موفقیت در مصاحبه های شغلی متعدد، به استخدام سازمان مورد علاقه ام درآمده ام و تمایل دارم حاصل این تجارب را با شما در میان بگذارم. مدتها قبل، من دقیقاً در همین جایی بودم که شما هستید. در این مدت در مصاحبه های مختلفی شرکت نمودم. از بانک گرفته تا شرکت های خصوصی و ادارات دولتی. شرکت در آنها یا برای کسب تجربه بود یا امید برای استخدام. در پایان با موفقیت همزمان در چند مصاحبه، انتخاب نمودم که به استخدام کدامیک درآیم.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...