پشتیبانی مشتریان


چنانچه مشکلی در زمینه خرید،  دانلود، و اجرای فایل ها دارید، لطفا ابتدا سوالات و مشکلات متداول زیر را  مطالعه نمایید. اگر موفق به حل مشکل خود نشدید، از طریق راه های ارتباطی پیام خود را برای پشتیبانی ارسال کنید.  • من قبلاً سوالات یا بسته‌های موفقیت در مصاحبه  را خریده ام اما اکنون به فایل آن دسترسی ندارم. آیا می‌توانم مجددا فایل را دریافت نمایم؟

بله. با ورود به حساب کاربری که قبلا ایجاد نموده اید می توانید فایل های خریداری شده قبلی را مشاهده و دریافت نمایید. در صورتی که این امکان برای شما فراهم نیست می توانید مشخصات خرید قبلی خود به پشتیبانی واتساپ اعلام نمایید تا فایل برای شما ارسال گردد.


  • درگاه پرداخت مشکل دارد و موفق به انجام خرید و پرداخت وجه نمی شوم:

چنانچه از فیلترشکن استفاده می کنید، لطفا ابتدا آن را خاموش کنید و مجدداً نسبت به ثبت سفارش و پرداخت وجه اقدام نمایید. 

در نهایت چنانچه موفق به پرداخت وجه و خرید فایل نشدید، پس از انتقال وجه به شماره کارت زیر و ارسال رسید به واتساپ (09382992677) یا تلگرام (09382992677) ، فایل برای شما ارسال می شود.

5859-8310-4326-5924

بانک تجارت - بنام محسن ملک حسینی


  • پس از انجام خرید، گزینه دانلود فعال است ولی فایلی دانلود نمی شود:

ابتدا از طریق منوی ورود/ثبت نام و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شویدپس از ورود، از منوی کاربری ---> دانلود فایل ها را انتخاب کنید

در این بخش هر تعداد محصول که خریداری کرده اید، نمایش داده می شود. مجدداً روی دانلود هرکدام از فایل های خریداری شده کلیک کنید

نهایتاً بر روی دانلود فایل1 کلیک راست نمایید (چنانچه با تلفن همراه وارد شده اید چند ثانیه نگه دارید تا منو ظاهر شود) و سپس گزینه save like یا download link را انتخاب نمایید و منتظر بمانید تا فایل در کامپیوتر یا گوشی شما ذخیره گردد.


  • فایل را دانلود کرده ام ولی بر روی کامپیوتر یا گوشی من اجرا نمی شود:

فرمت کلیه فایلها PDF می باشد و برای مشاهده لازم است برنامه PDF خوان بر روی کامپیوتر یا گوشی خود داشته باشید. همچنین پکیج های موفقیت در مصاحبه به شکل فشرده (RAR) هستند و ابتدا باید از طریق برنامه RAR از حالت فشرده خارج شوند. در صورتی که این برنامه ها را روی کامپیوتر یا گوشی خود ندارید، از طریق لینک های زیر آنها را دانلود و نصب نمایید:

دانلود برنامه PDF خوان برای کامپیوتر

دانلود برنامه RAR برای کامپیوتر

برنامه PDF خوان برای گوشی اندروید

دانلود برنامه RAR برای گوشی اندروید


چنانچه همچنان موفق به حل مشکل خود نشدید، از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در میان بگذارید:

ارسال پیام به واتساپ

09382992677


 ارسال پیام به تلگرام

09382992677