درباره ما

یکی از دغدغه های اصلی کارجویان، حضور  موفق در مصاحبه شغلی است تا بتوانند شغل مناسب و مورد علاقه‌شان را بدست  آورند. اگر چه سطح دانش، تجربه و توانمندی‌های فرد نقش اساسی در پذیرفته  شدن در یک مصاحبه شغلی را دارد؛ اما در عین حال رعایت نکاتی ساده می‌تواند شانس موفقیت افراد در تصدی پست مورد نظر را بالا ببرد. مصاحبه استخدامی صرفا یک دیدار معمولی و معرفی طرفین و توجه به ظواهر موضوع نیست. رفتن به جلسه مصاحبه آمادگی‌ها، مهارت‌ها و آداب مخصوص به خود را می‌طلبد. در کنار نوع رفتار، پوشش، بیان و... که ظواهر داستان هستند و دارای اهمیت نسبی می‌باشند، مهمترین بخش مصاحبه پاسخگویی به سؤالات مصاحبه کننده است. شمایید که با پاسخ مناسب به سؤالات، مصاحبه کننده را متقاعد می کنید تا  حداکثر امتیاز را برایتان در نظر بگیرد و این همان چیزی است که ما در اینجا به دنبال آن هستیم.


وب سایت «ای مصاحبه» با هدف کمک به داوطلبان شرکت‌ کننده در مصاحبه حضوری استخدام ایجاد  شده است. در راستای رسیدن به این هدف، تمرکز اصلی بر روی سوالات احتمالی مصاحبه هست که ممکن توسط مصاحبه کنندگان مختلف مطرح شوند. بدین منظور علاوه بر تجارب شخصی، از نظرات کسانی که قبلاً در مصاحبه های استخدامی دولتی و  خصوصی شرکت نموده و تجارب خود را در شبکه های اجتماعی و سایت های مربوطه به اشتراک گذاشته اند استفاده نموده ایم و توانسته ایم گنجینه‌ای بی‌نظیر از سوالات عمومی و تخصصی مصاحبه و پکیج های موفقیت در مصاحبه نهادهای مختلف گردآوری کنیم.


تا  پیش از انتقال به وب‌سایت جدید، تعداد فایل های فروش رفته موفقیت در مصاحبه به بیش از دو هزار رسیده بودکه نشان از مقبولیت این فایل ها در بین داوطلبان شرکت در مصاحبه‌ است. و هم اکنون با ارتقاء سایت، تجدیدنظر و به روزرسانی فایل ها و افزودن پکیج های ویژه، به دنبال رضایت و موفقیت بیشتر شما عزیزان بوده ایم.

 استقبال داوطلبان عزیز در همین ابتدای کار، شاهدی بر رضایت شرکت کنندگان و مقبولیت فایل های موفقیت در مصاحبه حضوری است. به نحوی که این فایل ها بیش از 3000 بار توسط داوطلبان دریافت شده و بازخوردها نشان دهنده موفقیت اکثریت آنها در جلسات مصاحبه استخدامی است.


تیم «ای مصاحبه» آماده هرگونه همکاری با نویسندگان، صاحب نظران و مجربان مصاحبه استخدامی در جهت پربار تر شدن مطالب، فایل ها و محصولات آموزشی وبسایت می باشد. از طریق شماره تماس 09382992677 می توانید تمایل خود را جهت همکاری اعلام نمایید.