بایگانی نوشته‌ها


ارزیابی و نمره دهی در مصاحبه تخصصی

ارزیابی و نمره دهی در مصاحبه تخصصی

شاید برای شما نیز این سوالات پیش آمده باشد که ارزیابی نهایی مصاحبه به چه صورتی است؟ نمره آزمون کتبی مهم تر است یا نمره مصاحبه؟ آیا نمره بالای آزمون جهت قبولی نهایی کافی است؟ آیا یک مصاحبه موفق می تواند کمبود نمره آزمون را جبران کند؟ در این نوشته با ارائه مثال هایی به تشریح فرایند ارزیابی مصاحبه پرداخته شده است و پاسخ مناسبی برای سوالات فوق داده شده است.
ادامه مطلب

مصاحبه تخصصی در بخش دولتی و خصوصی

مصاحبه تخصصی در بخش دولتی و خصوصی

در نوشته قبلی فرایند استخدام در بخشه های دولتی و خصوصی و بانکی برای شما تشریح شد. اکنون می خواهیم روند مصاحبه تخصصی را برای شما تشریح کنیم. مواردی که در اینجا گفته شده بر اساس تجربیات مصاحبه‌های استخدامی در آزمون های استخدامی سنوات اخیر است و به احتمال فراوان در استخدامی های اخیر نیز همین روند دنبال می شود. با این حال ممکن است در جزییات کار تفاوت‌هایی وجود داشته باشد اما کلیت کار همان است که در ادامه بیان شده است.
ادامه مطلب

تشریح فرایند استخدام در بخش دولتی و خصوصی

تشریح فرایند استخدام در بخش دولتی و خصوصی

جهت آگاهی بیشتر شما، به تشریح مراحل مختلف استخدام و تفاوت های آنها در بخشهای دولتی، خصوصی و بانکی پرداخته ایم. اطلاع از این موارد برای شما بسیار حائز اهمیت است و چراغ راه شما در ادامه مسیر خواهد بود. فرقی نمی کند برای مصاحبه چه شغلی و چه بخشی آماده می شوید. کل مطالب را برای تمام مصاحبه های پیش رویتان به دقت بخوانید و بکار بگیرید.
ادامه مطلب

درباره‌ی نویسنده
در حالی برای شما می‌نویسم که با موفقیت در مصاحبه های شغلی متعدد، به استخدام سازمان مورد علاقه ام درآمده ام و تمایل دارم حاصل این تجارب را با شما در میان بگذارم. مدتها قبل، من دقیقاً در همین جایی بودم که شما هستید. در این مدت در مصاحبه های مختلفی شرکت نمودم. از بانک گرفته تا شرکت های خصوصی و ادارات دولتی. شرکت در آنها یا برای کسب تجربه بود یا امید برای استخدام. در پایان با موفقیت همزمان در چند مصاحبه، انتخاب نمودم که به استخدام کدامیک درآیم.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...