سوالات تخصصی بانکی در مصاحبه حضوری + پاسخ های تشریحی

ویژه مصاحبه بانک‌های دولتی و خصوصی

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
 • نوع فایل: PDF
 • تعداد سوال: 104
 • پاسخ تشریحی: دارد
 • ویژه مصاحبه: بانک ها
18,000 تومان
دانلود پس از خرید ناموجود
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

در این فایل، سوالات تخصصی بانکی و مقررات آن در مصاحبه حضوری به همراه پاسخ های تشریحی برای شما گردآوری شده است. این سوالات ممکن است در مصاحبه های بخش بانکی پرسیده شوند، بنابراین مطالعه آن برای مصاحبه بانکهای دولتی و خصوصی ضروری است. سوالات تخصصی بانکی مقررات آن در مصاحبه  ممکن است در راستای همان مباحث آزمون (چنانچه از طریق آزمون به مصاحبه دعوت  شده باشید) یا متفاوت از آن باشند و اغلب از "بانکداری" - "تجهیز منابع" - "تخصیص منابع" - "بانکداری الکترونیک" - "چک و سفته" و قوانین و مقررات مربوطه مطرح می شود که به تفکیک و به تعداد 104 سوال برای شما آماده شده است. سوالات عمومی روانشناسی و شغلی و نیز سوالات عمومی و تخصصی حسابداری در سایر فایل های موفقیت در مصاحبه برای شما گردآوری شده است و در منوی سایت قابل مشاهده هستند.

سوالات تخصصی بانکی و مقررات مربوطه

سوالات تخصصی بانکی مقررات آن چیست؟

همانگونه که اطلاع دارید، سوالات مصاحبه حضوری بانک در سه دسته زیر قرار می‌گیرند:

❶ سوالات عمومی، روانشناسی و شغلی ❶

سوالاتی  از سوابق شخصی و تحصیلی، ویژگیهای روانشناسی و شغلی، تست ها و سوالات  روانشناسی و... که ممکن است در تمام مصاحبه های شغلی مورد سوال واقع شوند.

سوالات عمومی و تخصصی بانکی

سوالاتی از مفاهیم پولی و بانکی، بانکداری، تجهیز و تخصیص منابع بانک، مفاهیم و اصطلاحات بانکداری الکترونیک، چک و سفته و نیز قوانین و مقررات مربوطه که ممکن است در  تمام مصاحبه های حضوری بانک ها مورد سوال واقع شود.

❸ سوالات عمومی حسابداری ❸

سوالاتی  از اصول، مفاهیم و کلیات حسابداری، مباحث روز حسابداری و اقتصادی، و کاربرد عمومی آفیس ورد و اکسل که ممکن است در  مصاحبه های بانکی مورد سوال واقع شود.

در  این فایل سوالات تخصصی بانکی و مقررات مربوطه را که ممکن است در مصاحبه بانک های بخش دولتی و خصوصی مطرح شود به شرح زیر برای شما آماده  نموده ایم:

بخش ها
سوالات
بخش اول:
بانکداری

شامل 32 سوال با اهمیت از سیستم بانکی و بانکداری در ایران و قوانین مربوطه که آگاهی از آنها برای تمام مصاحبه های بانکی ضروری است
بخش دوم:
تجهیز منابع

شامل 11 سوال مهم از تجهیز منابع و سپرده های بانکی و مقررات آن که اطلاع از آنها باعث آمادگی هرچه بیشتر برای مصاحبه خواهد شد
بخش سوم:
تخصیص منابع

شامل 17 سوال پرکاربرد از تخصیص منابع و تسهیلات بانکی و مقررات آن که باعث می شود گستره اطلاعات خود را به رخ مصاحبه کننده بکشید
بخش چهارم:
بانکداری الکترونیک

شامل 17 سوال کاربردی از بانکداری الکترونیک که پاسخگویی به آن نشان از اطلاعات بالای شما در این زمینه دارد
بخش پنجم:
چک و سفته

شامل 27 سوال اساسی از مباحث چک و سفته و قوانین آن که آمادگی شما برای مصاحبه را بیش از پیش می کند
مجموع
104 سوال

"تمام سوالات فوق به همراه پاسخ های تشریحی است"


مزیت مطالعه این فایل چیست؟

مهمترین  بخش مصاحبه حضوری، پاسخگویی به سوالات مصاحبه کننده است. این شمایید که با  پاسخگویی مناسب، مصاحبه کننده را متقاعد می کنید که حداکثر امتیاز را  برایتان در نظر بگیرد. در مصاحبه ممکن است تعدادی سوال متداول و چند سوال  سخت هم مطرح شود. چنانچه برای این سوالات آماده نباشید، ممکن است جواب‌های  بی‌ربط بدهید یا بدتر از آن، دروغ بگویید و تلاش کنید به هر قیمتی، مصاحبه  کننده را راضی نگه دارید و در نتیجه برتری خود را از دست بدهید. اگر قبل از  مصاحبه به این سوالات فکر کرده باشید و پاسخ آنها را یافته و تمرین کرده  باشید، بی شک از بقیه رقبا جلو خواهید بود و ضرر نخواهید کرد. یادتان باشد:

" آماده نشدن برای چیزی، آماده شدن برای شکست است"

با  مطالعه این بسته آمادگی لازم برای حضور در جلسه مصاحبه را کسب می کنید، با  اطمینان خاطر پا به جلسه مصاحبه می گذارید و با پاسخگویی مناسب و دقیق، به  سوی موفقیت در مصاحبه تخصصی پیش می روید.

این فایل برای مصاحبه چه سازمانهایی مناسب است؟
 • بانک های دولتی و خصوصی
 • موسسات مالی و اعتباری
این فایل برای مصاحبه چه مشاغلی مناسب است؟
 • متصدی امور بانکی
 • تحویلدار و خزانه دار
 • سایر مشاغل مالی مربوط به بانک
تنها مطالعه همین فایل برای آمادگی در مصاحبه کافی است؟

فایل حاضر تنها دربردارنده سوالات تخصصی بانکی و مقررات مربوطه در مصاحبه حضوری است و شامل نکات و راهکارهای موفقیت در مصاحبه و سوالات عمومی، روانشناسی و شغلی و نیز سوالات عمومی حسابداری در استخدام های بانکی نمی باشد. چنانچه می خواهید با آمادگی کامل در مصاحبه بانک شرکت کنید، توصیه ما به شما این است که در کنار مطالعه این سوالات، نکات مصاحبه و سوالات عمومی، روانشناسی و شغلی و نیز سوالات عمومی حسابداری را که به صورت جداگانه تهیه شده است، مطالعه کنید.

آیا می‌توان تمام نکات و سوالات فوق را به صورت یکجا خرید؟

بله.  خرید جداگانه سوالات مناسب کسانی است که سایر فایل ها را خریداری کرده‌اند و یا تمایلی به خرید آنها ندارند. اما شما می توانید به جای خرید جداگانه، تمام این نکات و سوالات را در قالب پکیج تخصصی آمادگی برای مصاحبه حضوری بانک ها به صورت یکجا تهیه کنید. در این صورت علاوه پرداخت هزینه کمتر در مقایسه با خرید جداگانه سوالات، پکیجی را خریداری می‌کنید که دقیقا مطابق مصاحبه شما آماده است. با مطالعه پکیج به تدریج صفر تا صد آمادگی برای مصاحبه حضوری بانک را کسب می‌کنید. از نکات با اهمیت و حیاتی مصاحبه گرفته تا سوالات شخصی،  سازمانی، روانشناسی و شغلی، و نیز سوالات تخصصی بانکی و سولات عمومی حسابداری در پکیج موفقیت در مصاحبه حضوری بانک ها گنجانده شده است.

توصیه نهایی ما به شما استفاده از پکیج تخصصی موفقیت در مصاحبه حضوری بانک به جای خرید جداگانه نکات مصاحبه و سوالات عمومی و تخصصی مصاحبه است:


پکیج سوالات مصاحبه حضوری بانکی

پکیج موفقیت در مصاحبه حضوری بانک


نوع فایل
PDF
تعداد سوال
104
پاسخ تشریحی
دارد
ویژه مصاحبه
بانک ها
نوع دریافت
دانلودی
حجم فایل
1.7 مگابایت
تعداد صفحات
51
رنگ صفحات
سبز
قابلیت چاپ
دارد

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...