سوالات تخصصی بانکی در مصاحبه حضوری ( آپدیت 1401 ) + پاسخ های تشریحی

ویژه مصاحبه بانک‌های دولتی و خصوصی

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
 • نوع فایل: PDF (دانلودی) (قابل چاپ)
 • تعداد سوال: 176 سوال (با پاسخ تشریحی)
 • ویژه مصاحبه: بانک های دولتی و خصوصی
36,000 تومان
دانلود پس از خرید ناموجود
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

در این فایل، سوالات رواشناسی و شغلی و تخصصی بانک و مقررات مربوطه در مصاحبه حضوری به همراه پاسخ‌های تشریحی بر اساس آخرین قوانین و مقررات، آیین نامه، مصوبات، بخشنامه و دستورالعمل ها در سال 1401 برای شما گردآوری شده است. این سوالات ممکن است در مصاحبه‌های بخش بانکی پرسیده شوند، بنابراین مطالعه آن برای مصاحبه بانکهای دولتی و خصوصی ضروری است. سوالات تخصصی بانکی مقررات آن در مصاحبه  ممکن است در راستای همان مباحث آزمون (چنانچه از طریق آزمون به مصاحبه دعوت شده باشید) یا متفاوت از آن باشند و اغلب از "روانشناسی و شغلی بانک" - "بانکداری" - "تجهیز منابع (سپرده ها)" - "تخصیص منابع (تسهیلات)" - "بانکداری الکترونیک" - "چک و سفته" و "اطلاعات عمومی و مباحث روز" و قوانین و مقررات مربوطه مطرح می‌شود که به تفکیک و به تعداد 176 سوال برای شما آماده شده است. سوالات شخصی و روانشناسی عمومی و نیز سوالات عمومی و تخصصی حسابداری در سایر فایل های موفقیت در مصاحبه برای شما گردآوری شده است و در منوی سایت قابل مشاهده هستند.

سوالات تخصصی بانکی و مقررات مربوطه

 (آپدیت 1401)

(بر اساس آخرین قوانین و مقررات، آیین نامه، مصوبات، بخشنامه و دستورالعمل ها در سال 1401)

سوالات تخصصی بانکی و مقررات آن چیست؟

همانگونه که اطلاع دارید، سوالات مصاحبه حضوری بانک در دو دسته زیر قرار می‌گیرند:

❶ سوالات شخصی و روانشناسی عمومی ❶

سوالاتی از سوابق شخصی و تحصیلی، ویژگیهای روانشناسی و شغلی، تست ها و سوالات روانشناختی و... که ممکن است در تمام مصاحبه های شغلی مورد سوال واقع شوند.

سوالات روانشناسی و شغلی و تخصصی بانکی

سوالاتی از شغل بانک و ارریابی شخصیتی، مفاهیم پولی و بانکی، بانکداری، تجهیز و تخصیص منابع بانک، مفاهیم و اصطلاحات بانکداری الکترونیک، چک و سفته، اطلاعات عمومی و مباحث روز و نیز قوانین و مقررات مربوطه که ممکن است در  تمام مصاحبه های حضوری بانک ها مورد سوال واقع شود.

در  این فایل "سوالات تخصصی بانکی و مقررات مربوطه" را که ممکن است در مصاحبه بانک های بخش دولتی و خصوصی مطرح شود به شرح زیر برای شما آماده  نموده ایم. این سوالات بر اساس آخرین قوانین و مقررات، آیین نامه، مصوبات، بخشنامه و دستورالعمل ها در سال 1401 تهیه شده اند.

بخش ها
سوالات
بخش اول:
سوالات روانشناسی و شغلی بانک
شامل 41 سوال بسیار مهم جهت ارزیابی شناخت شما از بانک و ویژگی های شخصیتی شما که باعث می شود برای شغل بانک مناسب تشخیص داده شوید
بخش دوم:
بانکداری

شامل 34 سوال با اهمیت از سیستم بانکی و بانکداری در ایران و قوانین مربوطه که آگاهی از آنها برای تمام مصاحبه های بانکی ضروری است
بخش سوم:
تجهیز منابع (سپرده ها)

شامل 12 سوال مهم از تجهیز منابع و سپرده های بانکی و مقررات آن که اطلاع از آنها باعث آمادگی هرچه بیشتر برای مصاحبه خواهد شد
بخش چهارم:
تخصیص منابع (تسهیلات)

شامل 21 سوال پرکاربرد از تخصیص منابع و تسهیلات بانکی و مقررات آن که باعث می شود گستره اطلاعات خود را به رخ مصاحبه کننده بکشید
بخش پنجم:
بانکداری الکترونیک

شامل 23 سوال کاربردی از بانکداری الکترونیک که پاسخگویی به آن نشان از اطلاعات بالای شما در این زمینه دارد
بخش ششم:
چک و سفته

شامل 46 سوال اساسی از مباحث چک و سفته و قوانین آن که آمادگی شما برای مصاحبه را بیش از پیش می کند
بخش هفتم:
اطلاعات عمومی، مباحث روز و سایر موضوعات
شامل 9 سوال پرکاربرد از مسائل و موضوعات روز که باعث می شود گستره اطلاعات خود را به رخ مصاحبه کننده بکشید
مجموع
176 سوال

"تمام سوالات فوق آپدیت 1401 و  به همراه پاسخ های تشریحی است"

مزیت مطالعه این فایل چیست؟

مهمترین  بخش مصاحبه حضوری، پاسخگویی به سوالات مصاحبه کننده است. این شمایید که با  پاسخگویی مناسب، مصاحبه کننده را متقاعد می کنید که حداکثر امتیاز را برایتان در نظر بگیرد. در مصاحبه ممکن است تعدادی سوال متداول و چند سوال  سخت هم مطرح شود. چنانچه برای این سوالات آماده نباشید، ممکن است جواب‌های  بی‌ربط بدهید یا بدتر از آن، دروغ بگویید و تلاش کنید به هر قیمتی، مصاحبه  کننده را راضی نگه دارید و در نتیجه برتری خود را از دست بدهید. اگر قبل از  مصاحبه به این سوالات فکر کرده باشید و پاسخ آنها را یافته و تمرین کرده  باشید، بی شک از بقیه رقبا جلو خواهید بود و ضرر نخواهید کرد. یادتان باشد:

" آماده نشدن برای چیزی، آماده شدن برای شکست است"

با  مطالعه این فایل آمادگی لازم برای حضور در جلسه مصاحبه را کسب می کنید، با  اطمینان خاطر پا به جلسه مصاحبه می گذارید و با پاسخگویی مناسب و دقیق، به  سوی موفقیت در مصاحبه تخصصی پیش می روید.

این فایل برای مصاحبه چه سازمانهایی مناسب است؟

 • مصاحبه بانک های دولتی (بانک‌ ملی، بانک‌ سپه، بانک توسعه تعاون، پست بانک، بانک‌ صنعت و معدن، بانک‌ کشاورزی، بانک‌ مسکن، بانک‌ توسعه صادرات ایران)
 • مصاحبه بانک های خصوصی (بانک آینده، بانک انصار، بانک اقتصاد نوین، بانک پارسیان، بانک ایران زمین، بانک پاسارگاد، بانک دی، بانک خاورمیانه، بانک حکمت ایرانیان، بانک تجارت، بانک رفاه کارگران، بانک صادرات ایران، بانک ملت، بانک کارآفرین، بانک سامان، بانک گردشگری، بانک قوامین، بانک سرمایه، بانک سینا، بانک شهر )
 • مصاحبه بانک های قرض الحسنه (بانک قرض‌الحسنه رسالت، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران)
 • مصاحبه موسسات اعتباری (موسسه اعتباری توسعه، موسسه اعتباری ملل، موسسه اعتباری نور، موسسه اعتباری کاسپین)

این فایل برای مصاحبه چه مشاغلی مناسب است؟

 • بانکدار
 • متصدی امور بانکی
 • تحویلدار و خزانه دار
 • سایر مشاغل مالی مربوط به بانک

تنها مطالعه همین فایل برای آمادگی در مصاحبه کافی است؟

فایل حاضر تنها دربردارنده سوالات روانشناسی و شغلی و تخصصی بانکی و مقررات مربوطه در مصاحبه حضوری است و شامل نکات و راهکارهای موفقیت در مصاحبه و سوالات شخصی و روانشناسی عمومی در استخدام های بانکی نمی باشد. چنانچه می خواهید با آمادگی کامل در مصاحبه بانک شرکت کنید، توصیه ما به شما این است که در کنار مطالعه این سوالات، پکیج عمومی نکات  مصاحبه و سوالات شخصی و روانشناسی عمومی را که به صورت جداگانه تهیه شده است، مطالعه کنید.

پکیج عمومی موفقیت در مصاحبه حضوری استخدامی

آیا می‌توان تمام نکات و سوالات فوق را به صورت یکجا خرید؟

بله.  خرید جداگانه سوالات مناسب کسانی است که سایر فایل ها را خریداری کرده‌اند و یا تمایلی به خرید آنها ندارند. اما شما می توانید به جای خرید جداگانه، تمام این نکات و سوالات را در قالب پکیج تخصصی آمادگی برای مصاحبه حضوری بانک ها به صورت یکجا تهیه کنید. در این صورت علاوه پرداخت هزینه کمتر در مقایسه با خرید جداگانه سوالات، پکیجی را خریداری می‌کنید که دقیقا مطابق مصاحبه شما آماده است. با مطالعه پکیج به تدریج صفر تا صد آمادگی برای مصاحبه حضوری بانک را کسب می‌کنید. از نکات با اهمیت و حیاتی مصاحبه گرفته تا سوالات شخصی، سازمانی، روانشناسی و شغلی، و نیز سوالات تخصصی بانکی و سولات عمومی حسابداری در پکیج موفقیت در مصاحبه حضوری بانک ها گنجانده شده است.

توصیه نهایی ما به شما استفاده از پکیج تخصصی موفقیت در مصاحبه حضوری بانک به جای خرید جداگانه نکات مصاحبه و سوالات عمومی و تخصصی مصاحبه است:


پکیج موفقیت در مصاحبه حضوری بانک آپدیت ۱۴۰۱ (نکات + سوالات + پاسخ های تشریحی) پکیج موفقیت در مصاحبه حضوری بانک


نوع فایل
PDF (دانلودی) (قابل چاپ)
تعداد سوال
176 سوال (با پاسخ تشریحی)
ویژه مصاحبه
بانک های دولتی و خصوصی

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...